KONST / Litografier / Litografi 4515320
nr 451 5320
Litografi
Sign. Knöppel. Björn 18x16
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 februari 2007
kl 17:25:20
6/2 21:35:47
100 kr
12/2 17:18:40
Signe Persson-Melin (f. 1925)